پنجم

نمونه کارهای طراحی سایت

کانون ان.ال.پی

http://www.kanoonnlp.com
این موسسه در سال 1380 به دست توانمند دکتر کوروش معدلی به منظور توسعه دانش فردی در حوزه برنامه ریزی و مدیریت بر خویشتن و بالا بردن سطح آگاهی و دانش عمومی اقدام به برگزاری دوره های علوم نوین انسانی و توسعه اقتدار فردی نموده است و دراین راستا با آموزش صحیح وآکادمیک علوم نوینی چون ان ال پی ،اناگرام ،برنامه ریزی اریکسونی،کوچینگ،پشتیبانی کار و زندگی ودیگر علوم روز دنیا توانسته است با برگزاری صدها سمینار ودوره آموزشی مستمر واستاندارد به این  هدف جهانی دست یافته وبه عنوان اولین مرکز رسمی آموزش این علوم در ایران معرفی گردد.

شرکت رادیران

رادایران در سال 1346 با مشارکت گروه کارخانجات کنتاردو ایتالیا در ایران با نام کنتاردو ایران تاسیس و در سال 1351 پس از خریداری سهام ایتالیایی و گرفتن لیسانس به شرکت رفررکو و پس از سال 1357 به شرکت تولیدی رادایران تغییر نام داد. تولیدات این شرکت با مجوز رسمی وزارت صنایع شامل انواع کویلهای حرارتی و برودتی می باشد.

سامانه پیامک سام اس مس

http://samsms.ir/
ایده پردازن آبادیس آرایه در سال 1386 در مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه صنعتی امیرکبیر تاسیس گردید. 
این شرکت با ایده ارائه سهل ترین راهکارهای تجارت الکترونیک مبتنی بر وب به نحوی که برای تمامی اقشار قابل استفاده باشد، شروع به کار نمود و در حال حاضر بازه متنوعی از خدمات، شامل ارائه هاستینگ و دامین، طراحی پرتال های موضوعی، خدمات ارسال پیامک و ارزش افزوده را ارائه می دهد. 

شرکت پوسان

http://pousan.com/
شركت پوسان (سهامي خاص) به منظورتوليد انواع آرد براي تهيه نان (صنفي وصنعتي) ، ماكاروني و انواع شيريني در سال 1360 تاسيس گرديد.  پس از احداث ساختمان و تاسيسات كارخانه در شهرك صنعتي كاوه  ، ماشين آلات مورد نيازاز خارج وارد و نصب و راه اندازي شدو شركت توانست با همت و پشتكار يكسال پس از تاسيس يعني در سال 1361 به توليد انبوه د ست يابد.  

کالای خواب تهران


گروه فعالیت خودراازسال 1389 با هدف تولید انواع منسوج نبافته شروع كرد و بلافاصله تولید انواع كالای خواب (لحاف،تشك،ملحفه،بالش و...) را در دستور كارخود قرارداد.گروه کالای خواب تهران پیشگام تولید كالای خواب درایران بوده و بابیش از یک قرن تجربه هم اكنون با استفاده از بهترین منسوجات ایرانی و خارجی ،انواع كالای خواب را بااستاندارد های بالا وكیفیت مطلوب با نام های تجاری  بروجرد اردکان سارب ترکیه پوریا استار  تولید و عرضه می كند.

شرکت اعتبار بخشی رسالت رازی

http://raziacc.com/
شرکت اعتبار بخشی رسالت رازی به شماره ثبت 409510 در سال 1390 با هدف غایی انجام فرایند اعتبار بخشی برای سازمان های بهداشتی درمانی تاسیس گردیده و فعالیت خود را در زمینه تخصصی مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی در 5 بخش اعتباربخشی، آموزش، پژوهش ، مشاوره و فناوری اطلاعات از مهر ماه سال 90 آغاز نموده است.

شرکت پل

در راستای تحقق سیاست زیباسازی کشور  با تولید محصولاتی با استاندارد همه جانبه ، منظر شهری را برای حظ استفاده کنندگان و ایجاد سلامت جسمی و معنوی که جزء مهمترین بعد سلامت جوامع امروزی به شمار می رود ، تلاش می کنند.

شرکت فراسکولد

Frascold، با بیش از 75 سال تجربه، یکی از تولید کننده پیشرو در کمپرسور برای تبرید و تهویه مطبوع است. محصولات ما در سراسر جهان برای خود استانداردهای کیفیت بالا شناخته شده و در کاربردهای تجاری و صنعتی استفاده می شود.

سایت مطالب کارآفرینی

http://www.fecenter.net/
این سایت مطالب و مقالات مربوط به کارآفرینی را ارایه میکند 

شرکت نگین طراحان

http://negintarahan.com/
سایت مربوطه به طراحی دکوراسیون است

شرکت پارسیان دکور

http://www.pakhshparsian.com/
شرکت پارسیان  مفتخر است با همکاری گروهی مجرب در زمینه دکوراسیون داخلی و با قرار دادن اصل مشتری مداری طی سال های اخیر پروژه های متعددی را به انجام برساند.شرکت پارسیان همچنین دارای کالاهای متعدد و متنوع در زمینه دکوراسیون داخلی بوده و همواره سعی در جلب نظر مشتریان خود دارد

شرکت خدمات مهاجرتی پیشرو

http://www.progressive-immigration.com/

شرکت خدمات مهاجرتی پیشرو در سال ۲۰۱۰ از تبدیل شرکت مادرِ کارآفرینان کانادا که بیش از ۵ سال سابقه خدمات رسانی در زمینه‌های مالی و سرمایگذاری به اشخاص و شرکتها داشت به وجود آمد.شرکت مهاجرتی پیشرو با همکاری با شرکتها و وکلای کانادائی و امریکای به مدیریت آقای رضا نصرتی به فعالیت ادامه می‌دهد.