پنجم

مشاور تبلیغات

مشاوره تبلیغات


 

هدف نهایی تبلیغات چیزی نیست جز فروش بیشتر محصولات و خدمات، تبلیغاتی که این هدف را دنبال نکند تبلیغ نیست فقط هزینه سربار برای موسسه ها و شرکت ها می باشد. امروزه بعلت وجود کسب و کار جدید و شرکت ها و موسسات جدید و افزایش روز افزون آن، مردم چه بخواهند و چه نخواهند باید به تبلیغات توجه کنند تا بتوانند از میان انتخاب های بسیاری که در بین شرکت ها موجود دارند، در هر مورد انتخاب بهتری انجام دهند به عبارتی تبلیغات نوعی آگاهی است برای مردم.

اما باید به این نکته اشاره کرد که دیگر هر تبلیغی نمی تواند دیده شود، تبلیغات در هر سطحی باید مهندسی شود تا علاوه بر اثرگذاری مطلوب بر روی مشتری، با حداقل هزینه بتوان حداکثر نتیجه را گرفت.

 متاسفانه در مواردی آثار تبلیغاتی مشاهده می شود مثل یک اثر هنری زیبا هستند اما در آنها اصول تبلیغاتی رعایت نمی شود و معمولا این نوع تبلیغات هزینه بسیار زیادی به شرکت ها و کسب و کار شما تحمیل می کند بدون آنکه اثرگذاری محسوسی داشته باشند.
پیشنهاد می گردد قبل از هزینه کردن جهت تولید آگهی های تبلیغاتی پرهزینه مانند تیزرهای تلویزیونی، بیلبورد ها، بروشور و کاتالوگ ها با تیراژ بالا، ساخت سی دی های چند رسانه ای حرفه ای و … از مشاوره متخصصان تبلیغاتی ما استفاده نمایید تا اهداف و اصول تبلیغاتی در آنها مورد بررسی قرار گیرد.
در حال حاضر با توجه به کمبود زمان و مشکلات فراوان زندگی برای مردم، هر آگهی زمان بسیار کمی در اختیار دارد تا خود را عرضه کند و اثر مورد نظر را بگذارد پس باید با یک تبلیغات اصولی از این فرصت اندک استفاده کرد.

 
باید بدانیم آگهی را در کجا، چگونه، در چه زمانی و با چه محتوایی به دست مشتریان برسانیم تا از آن فرصت اندک ذکر شده حداکثر استفاده را کنیم.
وجود یک مشاوره آگاه در زمینه های تبلیغات و فروش باعث صرفه جویی در هزینه ها، بالا رفتن بهره وری(راندمان)، پیشرفت و حرکت صحیح مجموعه می گردد.
تبلیغات هـدفمند و هم راســتا سریعتر  و کم هزینه تـر به نتیجــه خواهــــد رسیـد.